Нумерологія

ЗАНЯТТЯ З НУМЕРОЛОГІЇ ОНЛАЙН

Проводяться двічі на рік — зимова та осіння групи

Розклад занять та медитацій для зимової групи 2024 року навчання (запис за телефоном: (098) 228-28-08 (WhatsApp, Telegram, Viber):

1) 11.02.2024 «Класична нумерологія: ЦИФРИ» + медитація №1

2) 18.02.24 «Класична нумерологія: БУКВИ»

3) 25.02.24 «ТароНумерологія»

4) 31.03.24 «Таємниці Місяця» + медитація №2

5) 14.04.24 «ПсихоМатриця»

6) 21.04.24 «Китайська нумерологія» + медитація №3

7) 28.04.24 «Грошова нумерологія»

Авторський курс навчання в школі «Матриця» має два етапи:

1-й етап, це основний курс навчання. Він складається з 7 уроків і вони включають в себе три «робочі» напрямки з нумерології:
✓ класичної
✓ кармічної
✓ китайської

2 етап, це спец курс і він складається з 3-х уроків

Та додаткового, для консультантів:

Призначення та покликання
Подолання та закордон
Взаємовідносини та сумістність

 

Опис курсу:

1) Класична нумерологія: ЦИФРИ

Це початок всіх початків, де ви знайомитеся з цифрами від 0 до 9.

Вчіться інтерпретувати та розгортати їх з розумінням глибокого сенсу, закладеного в кожному з них.

На цьому занятті ви дізнаєтесь:

— основну ціль вашого життєвого шляху і ті зупинки та перехрестя, які вам доведеться пройти або ви вже їх проходите. Ця інформація дасть вам можливість провести аналіз вашого життя та навчиться складати прогнози на майбутнє.

— керуючі та кармічні числа, їх особливості та характеристики, дадуть вам можливість знайти вихід з будь-якої складної ситуації, зрозумівши її сенс або заздалегідь підготуватися до цього випробування.

— Ваш персональний рік, місяць і день… Ви навчитеся прораховувати та мудро застосовувати свої сприятливі періоди в житті для вдалого та своєчасного планування всіх життєво важливих подій.

— в кінці заняття ви складете карту всього свого життя прорахувавши моменти карма-попиту, а також періоди (умови), кульмінації (ваші можливості) та проблеми-завдання, які ставить перед вами Всесвіт.

Ви зможете придбати інструмент у вигляді формул, які надалі допоможуть вам отримувати відповіді на багато запитань.

2) Класична нумерологія: БУКВИ

Датою свого народження людина запускає програму свого життя, відкриває шлях, яким він йтиме, а от наскільки його ІМ’Я допомагатиме або заважатиме в цьому ви дізнаєтеся, прорахувавши повне П.І.Б. це вам при народженні.

На цьому занятті ви зрозумієте важливість імені, яке отримує Душа, запалюючи свою Зірку в цей момент, наскільки вона буде яскравою або тьмяною нам розкажуть керуючі та кармічні числа, які ви зможете прорахувати самостійно трьома мовами.

Тому, отримуючи ім’я, ви ніби заявляєте:

— вид діяльності, яким захочете займатися, що вивчати та пізнавати

— свої мрії та внутрішні побажання, про які згодом можете і забути

— вказуєте на результат вашого життя, чого прагнутимете

І хочу звернути вашу увагу на те, що ім’я нам обирає наша сім’я, а не ми самі. Ось чому іноді люди, особливо ті, хто не любить своє ім’я, мало чого домагаються в житті або взагалі не мають бажання чогось прагнути, оскільки їхня Зірка може зовсім не відповідати програмі життя.

Завдяки інформації цього заняття ви зможете допомогти вибрати людині нове ім’я, псевдонім для певного виду діяльності, або ім’я новонародженому, або назву фірми, яку захочете відкрити у бізнесі, що процвітає.

3) ТароНумерологія

Всі ми прийшли в цей світ з багажем знань та умінь, а також з великим планом розвитку своєї Душі, щоб еволюціонувати, віддаючи борги та виправляючи помилки.

На цьому занятті ви дізнаєтесь:

— переваги та недоліки кожної людини, що дозволить вам легко надалі розуміти оточуючих вас людей

— навчитеся прораховувати та розуміти свій потенціал для отримання тієї великої мети, заради якої ви прийшли у цей світ. Ця інформація дозволить вам зосередитися на найголовнішому, а не порожньому проживати своє життя

— на цьому занятті ви познайомитеся зі своїм родовим егрегором і дізнаєтеся, на що благословляють вас ваші предки і яка енергетична кров тече у ваших жилах. Завдяки цій інформації ви зрозумієте яку відповідальність бере на себе чоловік, а якусь жінка, приходячи в цей рід і обираючи цих батьків

— Дізнаєтеся, чим саме вам бажано займатися в цьому житті, чого прагнути і чим захоплюватися, щоб завжди бути в ресурсному стані і втілювати всі свої бажання та мрії.

4) Таємниці Місяця

Я вже понад 20 років живу за місячним календарем і застосовую на практиці всі рекомендації нашої чарівниці Місяця. На цьому занятті я хочу поділитися з вами знаннями та досвідом, отриманими за всі ці роки. Завдяки цій інформації ви зрозумієте, який сильний вплив робить на нас Місяць. Як ця магічна супутниця Землі впливає на наше фізичне тіло та емоційний стан.

На цьому занятті ви дізнаєтесь:

— про свій місячний день народження і які таємні особливості ви маєте

— про кожен день з 1 по 30-е, і познайомитеся з усіма положеннями місяця у різних зодіакальних знаках. Це дозволить вам легко самостійно підбирати сприятливі дати для відвідування перукаря, стоматолога, косметолога, масажиста і вести раціональний спосіб життя.

— про місячне харчування, коли краще і що саме їсти, а від чого слід утриматися, але дозволити собі іншого дня

— Про процедури місячних днів, коли і який орган має силу, а коли він слабкий. Ця інформація дозволить вам відчувати і розуміти своє тіло, стежити за здоров’ям, правильно проводити процедури очищення своїх органів і якщо виникне потреба, то і правильно вибрати дату операбельного втручання

— про особливості молодика і повного місяця, а також дуже простих і дієвих ритуалів очищення та наповнення свого тіла та свого простору, в якому ви живете, працюєте та творите.

5) ПсихоМатриця

Кожна людина народжена особливою та унікальною, але є люди, які прийшли в цей світ з ексклюзивною місією для людства. І ці знаки можна виявити за додатковими числами у даті народження. Ці числа дають нам можливість побудувати психоматрицу самої людини. Її наповненість (кількість цифр у комірці), рядки, стовпці та діагоналі дають нам унікальну інформацію про особистість. Розповідають про характер, енергетику, допитливість, стабільність, цілеспрямованість, працьовитість, таланти, ставлення до сім’ї, духовність, мудрість і везіння. Психоматриця дає можливість побачити та оцінити позитивні та негативні переходи чисел, як можливості людини проявляти себе у своїх позитивних та негативних якостей. І ця інформація дозволяє вивести взаємини між людьми на новий, вищий рівень. Адже всі ми не ідеальні і всім нам є над чим працювати, але розуміючи іншу людину, ми можемо значно полегшити собі життя та форму спілкування.

6) Китайська нумерологія

Міленіум відкрив для всіх людей новий формат спілкування та замінив 1 (мова) на 2 (інтуїтивне сприйняття), перевівши взаємодію людей на енергопосилання та смс. Прийшла нова ера і принесла нам зовсім інші енергії та дати народження людей, які мають особливий зв’язок із космосом через своє золоте алхімічне число. Це особлива кількість, яка дозволяє їм проживати кожен свій персональний рік як солярний.

На цьому занятті ви отримаєте нову інформацію про людей 2000-ків, яка допоможе вам розуміти їх особливу структуру і спосіб життя, дізнаєтеся про кармічні коди цього покоління (бо несуть вони на собі не тільки свою родову карму) і про їх потенціал, прихований за величезною кількістю нулів у тому датах. Ви отримаєте нові розрахунки та нову інформацію, що дозволить вам по-іншому розуміти та спілкуватися з цим поколінням людей.

7) Грошова нумерологія

«Грошова нумерологія» розкриває матеріальні можливості кожної людини через її ключ багатства. На цьому занятті ви зможете його прорахувати і зрозуміти, де саме слід застосувати його, щоб жити удосталь та процвітання. А також з’ясуйте, що може заважати вашим грошовим надходженням наповнювати ваше життя.

Дізнаєтеся про колірну палітру грошей, зможете навчитись розраховувати найсприятливіші періоди для створення нового, продуктивного та прогресивного (розрахунок третинних циклів, як «підводних рифів» кожної дати). Навчіться будувати графіки грошового потенціалу, долі, волі, ваших можливостей та кар’єри, щоб не упустити ті можливості, які надає вам всесвіт. Отримайте інформацію про коди найважливіших документів людини: паспорта, диплома, трудової книжки, контрактів та договорів, свідоцтв про власність та нерухомість. Зрозумієте, яку інформацію несе ваш підпис і зможете підібрати собі унікальний номер телефону.

Нумерология онлайн

Занятия по нумерологииУроки по нумерологии

Нумерология обучение

Уроки нумерологии Киев

Уроки нумерологии КиевУроки нумерологии КиевУроки нумерологии Киев

Уроки нумерологии Киев